Only God can judge me~

.. a co je to Láska?

22. října 2017 v 22:52 | Lucie |  ○ Téma týdne

Téma tohoto týdne mě svým zadáním velmi překvapilo a zaskočilo. Bylo pro mou mysl tak provokativní, že jsem se rozhodla nechat ji, aby vytvořila tento článek. Jsem nyní jen křišťál, kterým září paprsek myšlenky.


Spojovat Lásku a slovíčko "Ale" je samo o sobě naprostý nesmysl.
Pokud máme na mysli opravdu Lásku ve své nejčistější podobě, nikoliv Závislost, se kterou je naší "vyspělou" civilizací s úspěchem často zaměňována, přesto, že je jejím pravým opakem.
Láska totiž žádné "Ale" nezná!
Není postavena na jejím přijemci, ale čistě na Vás jako na zdroji! Či spíše zvětšovacím sklíčku, kterým prochází její paprsek a které má tu moc ji zaměřovat kamkoliv jen chce.
Láska současně počítá s tím, že pokud ji její příjemce z jakéhokoli důvodu nechce či nemůže opětovat, je to v pořádku. Nedáváte ji totiž proto, aby Vám byla vracena, nýbrž proto, že chcete. A chcete proto, že zkrátka můžete! Je to Vaše přirozená vlastnost.

Láska je skvělá věc.
Je to energie.
Energie, která otevírá srdce lidí, na nichž bývají v dnešní době mnohdy i těžké řetězy a četné petlice. Srdce se v dnešní době, zvláště pak v naší civilizaci, otevřená moc nenosí. Naopak.
A ty zámky, řetězy a petlice jsou pak nejčastěji ze zlata a vykládaná drahými kameny všech možných i nemožných barev. Aby každý zíral, jak je jejich srdce "bohaté"!
Třpyt a záře zlata totiž mámivě připomíná záři a třpyt Štěstí, se kterým Láska úzce spolupracuje. Skoro se až nabízí uvědomit si, že jsou to různé názvy pro totéž.
Zavřené srdce považuje naše mysl za bezpečný stav. Pokud by se totiž otevřelo, muselo by se totiž všechno ve Vašem životě změnit a ona jako první!

Láska je paradox.
Chtělo by se říci, že čím více jí kolem sebe dáváte, tolikrát se Vám vrátí. Správněji by však znělo, že čím opravdověji ji kolem sebe rozsévte,tím více se Vámi vrácí. Nejlepší na tom všem je, že ty ji zpátky ani získat nepotřebujete, protože pramení kdesi hluboko ve Vás a vy jí máte dostatek kdykoliv si jen budete přát. Vy ji prostě máte!

Když se člověk pohne na své cestě tak daleko, že se jeho osobnost naplní touto překrásnou energií, je pro něj sdílení této energie naprosto přirozeným rituálem, který sám ho již činí šťastným.

Láska je kruh. Končí tam, kde začíná.
Láska je dar. Dar darujeme pro radost. A Radost a Láska jsou jen dva názvy pro totéž.

Láska není ničím podmíněna. Pouze osobní silou toho, který s ní nešetří na nikom, kdo ji potřebuje.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca | Web | 23. října 2017 v 2:00 | Reagovat

Láska je bolest :-(

2 Akja Akja | E-mail | Web | 23. října 2017 v 17:39 | Reagovat

Láska je magnetická energie, kde proudí nějaký život, tak je automaticky kolem Láska. Láska vše léčí, obnovuje. Lásku nemůžeš nikomu dát, protože je spjata se Tvým životem, jak píšeš - je to kruh - a nemůžeš ho rozpojit a někomu předávat. Můžeš jen zvyšovat intenzitu - vibrace - a rozvibrovat své okolí, na stejné vlně.

3 mysmallspace mysmallspace | 23. října 2017 v 21:06 | Reagovat

[2]: Máš pravdu! Děkuji za Tvůj komentář, lépe bych to nevystihla^^ Jsi vnímavá duše~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama