Only God can judge me~

Odvaha lišit se~

11. října 2015 v 19:51 | Liu |  ○ Téma týdne

...Aneb Odlišný = méněcenný... WHY?!
Téma týdne - Schopnost lišit se

Dle mého názoru má tuto schopnost každý. Možná bych to ani nenazývala schopností, ale spíše přirozenou vlastností, která je v dnešní době spíše potírána. K tomu se lišit od ostatních je zapotřebí obrovská odvaha, jistá dávka arogance nebo notná dávka bláznovství. I v dnešní společnosti, leč se snaží hrát si na svobodnou a demokratickou (Pauza na cynický smích), všichni víme své. Těm, kteří rozhodují o tom, co s námi bude, se hodí víc stádo ovcí, kteří dělají to, co jim nařídí. Myslí si to, co je jim předhozeno a bojí se myslet jinak. Kreativně a logicky.
Každný z nás má něco, co je jen naše. Něco, co z nás dělá to, kým jsme. Něco, díky čemuž je každý z nás nenahraditelný. Opakuji, každý. Co člověk, to originál, není to skvělé? Nikdo z nás tu není zbytečně. Je třeba hledat svoji originalitu, to je podle mě i smyslem života. A i proto je to nejspíš taková dřina...
Jedině tím, že budeme sami sebou, tedy se budeme lišit, od všech ostatních, můžeme ostatním přispět a budeme si k něčemu dobří.
Howk. Domluvil jsem~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 11. října 2015 v 20:13 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama