Only God can judge me~

#Y !

18. května 2015 v 13:29 | Liu |  ○ Téma týdneZ generace na generaci, z pokolení na pokolení... Jiní lidé ale stále ty stejné chyby jako v bludném kruhu... Co když se najde někdo, kdo nám pomůže z toho bludného kruhu vystoupit? .. A co když už se našel...Tohle téma se mi moc líbí, hlavně proto, že mi dává šanci se vyjádřit k něčemu, co mě opravdu zasáhlo, s čím se sžívám, čemu fandím a co mi pomáhá. Je to nová, nejnovější tvorba mého nejoblíbenějšího.. jak ho jen nazvat...

Interpreta? Ne to není to správné slovo. Zní tak komerčně.. ne, fuj~

Umělce? Ano, to už je lepší, umělcem se bezesporu může nazývat. Jeho texty, jeho hlas, celá jeho tvorba se dá nazvat uměním, dokonce i jeho život.

Inspirace? Rozhodně!

Nejlépe se mi k němu hodí označení "Soulmate", protože pro mě soulmate opravdu je. S jeho hlasem a jeho slovy se do mého života vnesl zvláštní klid a důvěra, síla na to jít dál a pýcha na to, že i já patrřím ke generaci Y~

Přestanu mlžit, beztak už každý tuší o kom je řeč, ano Majk Spirit a jeho nové album Y.

Je to poselství nejen naší mladé generaci, ale všem, kteří hledají ty pravé hodnoty.

Když jsem se zaposlouchala do Y Black, musím přiznat, že jsem byla malinko zklamaná. Po motivaci v albu Nový človek mi v Y Black něco málo chybělo. Vím, že jsem nebyla sama, kdo zažil tohle rozčarování, samozřejmě, byl to náš Majk, byl to jeho dokonalý hlas i texty byly super, jistým způsobem motivační a dobré, ale jako by chyběl střípek z něj. Snažila jsem se srovnat s tím, že každý se mění, a že to přecijen není takové zklamání, abych kvůli tomu byla nějak extra nešťastná.

Ovšem, když jsem se dozvěděla, že to není všechno, že Majk chystá překvapení, ve kterém dostane Y nový rozměr a vysvětlení, nemohla jsem se dočkat! A Majk mlžil. Bude to další song? Klip?
Opravdu jsem nečekala, že by to mohla být druhá polovina alba. Y white. abych se vyjádřila úplně přesně, posadilo mě to na prdel. Majk zkrátka nezklamal a Y se pro mě stalo symbolem dokonalosti.
Jako Jing a Jang, spojení dne a noci, černá a bílá v jednom a přitom ne šedá, rovnováha, síla a víra ruku v ruce v tažení k srdcím nejen naší generace, ale ke všem lidem, kterým v hrudi ještě pořád bije srdce, které nepřestalo hledat.

Opravdu nejvíc jsem mu vděčná za to, co udělal. Je to zkrátka zjevení, po kterém jsem já osobně lačnila už velice dlouho. Mám koho následovat, mám koho podporovat a veřím tomu, že nikdy nebudu litovat. Děkuju Bohu za to, že se jeho hlas dostal až k mým uším, vím, že jdu správnou cestou a z Majkových slov beru nekonečnou sílu ke každému dalšímu kroku. Generace Y má před sebou dlohou cestu a nikdo neříká, že to bude lehké. Ale konečně je tu po čase někdo, kdo se neklaní falešným hodnotám, kdo ví, kdo chápe a kdo se nebojí. A já chci být stejná~

Díky Majku! Jen tak dál~
Y!♥

(Zdroj obrázku: http://www.mediaguru.cz/wp-content/uploads/2013/06/Y.jpg)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama